Afgelopen jaar is onze intensive care unit voor zieke pasgeborenen verbouwd en gerenoveerd. Behoudens een nieuwe fysieke afdeling, zijn tevens nieuwe monitors, couveuses, ademhalingsapparaten én zuurstofmachines aangeschaft. Dit betekent niet meer continu ‘code zwart’ op onze NICU: kiezen welke baby de beste overlevingskansen heeft, en het meeste ‘recht’ heeft op ondersteuning. Nu kunnen we álle baby’s voorzien van de zorg die zij zo hard nodig hebben. Een prachtresultaat waar we trots op zijn.

Dit is mede mogelijk gemaakt dankzij financiële steun van Wilde Ganzen, Nederlands Albert Schweitzer Fonds, Little Superheroes, de broeders van Johannes de Deo en particuliere donaties aan onze stichting. Hartelijk dank voor alle steun!

 

 

415 totaal aantal vertoningen, 1 aantal vertoningen vandaag

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *